Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune

Buna ziua , bunica mea a decedat in Ianuarie 2014 , exista un termen in care se poate contesta succesiunea ?

Va multumesc anticipat !
S-a dezbatut mostenirea? Ce anume sa contestati?
Nu am luat parte la succesiune,am aflat ulterior.
Buna ziua,
In termen de 3 ani de la momentul in care ati aflat ca s-a dezbatut succesiunea prin fals.
Va mulțumesc !