Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... incetare activitate firma cu angajate in concediu ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

incetare activitate firma cu angajate in concediu pentru crestere copil

Buna ziua,
Ce se intampla cu contractele de munca ale angajatelor in concediu pentru crestere copil pana in anul 2020, in situatia in care firma isi inceteaza activitatea la 1 iulie 2019?
Multumesc!
Ce inseamna "isi inceteaza activitatea" ?
se inchide firma.
multumesc
In acest caz, vor inceta acele c.i.m..
multumesc