Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... scandal cu batai!
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

scandal cu batai!

Buna seara! Va rog sa imi spuneti ce se poate intampla cu o persoana implicata intr-un scandal , intr-o discoteca din Germania, care s-a finalizat cu bataie! Fiul meu, din declaratia data politiei de mai multe persoane, ar fi lovit mai multe persoane printre care si o fata ( care se bagase in fata altui baiat sa-l salveze) ... el era foarte baut si nu stie exact ce si cum s-au intamplat lucrurile.. A doua zi a mers la politie si a dat declaratie , apoi a semnat ceea ce a declarat. . Ce se poate intampla si la ce ne putem astepta pe mai departe? E nevoie sa angajam un avocat? Mentionez ca suntem in Germania de 5 ani si fiul meu nu a avut nici o problema cu politia nici in tara , nici aici! Va rog mult sa ma ajutati cu un raspuns , ca nu mai am liniste de cand s-a intamplat toata aceasta poveste! Va multumesc anticipat!
România 10, utilizator
Buna seara,
Luati URGENT legatura cu un avocat din Germania.
Va multumesc pentru sfat!

Av. Gabriel Klein Kiritescu a scris:

Buna seara,
Luati URGENT legatura cu un avocat din Germania.