Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale certificat constatator punct de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

certificat constatator punct de lucru

Am ratacit sau pierdut cerificatele constatatoare a doua puncte de lucru, stie cineva ce se intampla in cazul acesta? Mentionez ca cele doua puncte de lucru sunt in curs de desfiintare , am facut demersurile necesare in sensul asta si mi se cer aceste certificate in original. Cum procedez daca nu le mai am?
Multumiri anticipate pt raspuns!
Si eu am pierdut cu certif. constatator a unui punct de lucru in curs de radiere. Nu e nevoie obtinerea unui duplicat?