avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 781 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale certificat constatator punct de lucru
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

certificat constatator punct de lucru

Am ratacit sau pierdut cerificatele constatatoare a doua puncte de lucru, stie cineva ce se intampla in cazul acesta? Mentionez ca cele doua puncte de lucru sunt in curs de desfiintare , am facut demersurile necesare in sensul asta si mi se cer aceste certificate in original. Cum procedez daca nu le mai am?
Multumiri anticipate pt raspuns!
Cel mai recent răspuns: inaale , utilizator 19:57, 10 Iunie 2013
Si eu am pierdut cu certif. constatator a unui punct de lucru in curs de radiere. Nu e nevoie obtinerea unui duplicat?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Rca masina vanduta surcelus surcelus Buna seara! Am vandut o masina care avea polita rca pe un an de zile. Am incheiat contract de vanzare cumparare. Noul proprietar fiind din alt judet mi-a ... (vezi toată discuția)
Pierdere acte. florianro florianro Salutare, Ce trebuie sa fac daca, dintr-o prostie, am pierdut urmatoarele: carte de munca, autorizatie de functionare a firmei, certificatul de ... (vezi toată discuția)
Inchidere punct de lucru anairam2807 anairam2807 am inchis un punct de lucru. ce trebuie sa fac la registru comertului ca SC sa nu mai apara inregistrat cu acel punct de lucru si ce acte imi trebuiesc ? (vezi toată discuția)