Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pensie de intreținere
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pensie de intreținere

Bună ziua.Norma de echipare a cadrelor militare se ia in considerare la calculul pensiei de intretinere?Pentru norma de hrană stiu ca exista o hotarare 21/2015 a ICCJ care spune clar ca nu se ia in calcul.Dar banii destinati echipării personalului din sectorul public de aparare se iau in calcul pt pensia de intretinere?Exista vreun act normativ care prevede concret acest aspect?Va multumesc.
Podaru Gabriel, utilizator
Numai salariul net