Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Dosar de pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Dosar de pensie

Bună ziua! Am lucrat la Antrepriza Canal Dunare - București în 1986. La aceasta întreprindere mi, am lăsat cartea de munca. De care am nevoie acum la dosarul de pensionare. Cum pot face să-mi recuperez cartea de munca? Mulțumesc anticipat!
Faceti o cerere pe care o depuneti,sau o trimiteti prin posta la :
Arhivele Nationale, Bd.Regina Elisabeta nr.49,sector 5,Bucuresti, prin care solicitati sa vi se comunice detinatorul arhivei intreprinderii mentionate mai sus.
[ link extern ] /
Ati reusit sa gasiti arhiva?