Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... E legal a se folosi poza mea si a altui coleg la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

E legal a se folosi poza mea si a altui coleg la relizarea unui calendar in cadrul firmei?

In cadrul firmei a fost facut un calendar anual ce contine poza mea si a altui coleg E legal asa ceva? Noi nu am fost intrebati daca suntem de acord sau nu.
Multumesc anticipat.
este necesar acordul Dvs.