Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Delimitare teren agricol
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Delimitare teren agricol

Buna ziua. Detin un teren agricol intravilan la periferia capitalei, pentru care s-a intocmit cadastru si intabularea in anul 2008, dar nu s-a efectuat si delimitarea fizica a terenului, urmand ca aceasta sa se faca ulterior. Acum avand nevoie de aceasta delimitare am incercat sa contactez persoana care a efectuat cadastrarea dan nu raspunde la telefon, casuta de mesaje fiind plina Neavand alta posibilitate de contactare cum ma sfatuiti sa procedez pentru rezolvarea problemei.
Buna ziua,
Puteti apela la alta persoana, cadastrist.
Acesta, in baza actelor ce le detineti, va poate materializa limitele de proprietate pentru terenul detinut.