Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Am provocat un accident cu victimă, dar ulterior ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Am provocat un accident cu victimă, dar ulterior ne-am împăcat. Se va da soluția după trei luni dacă nu depune plângere?

Buna ziua . Am facut un accident din vina mea din care a rezultat victime si eu ulterior m.am inteles cu victima sa nu depuna plangere , daca nu depune pangere dupa 3 luni de la accident imi da verdictu' sau terbuie sa astept mai mult ?
Manuela Rășină, administrator
Daca nu depune plangere, dupa cel putin 3 luni o sa primiti solutia. Daca vedeti ca nu primiti solutia, depuneti cerere urgentare solutionare.
Multumesc frumos .