Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cauza civila judecata
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cauza civila judecata

Buna ziua.Am avut un proces pentru un teren din donație. in 2017 care s-a judecat .Hotararea a fost de respingere cerere neîntemeiată.Acum in 2019 s-a introdus o noua cerere tot pentru acel teren din donație si am prima sedinta.Prima cerere a fost de revocarea acum este de nulitate act.Fiind un caz judecat de aceleasi persoane si cauza respectiv parat si reclamat ce pot face?
Bună ziua,

Vă veți judeca din nou, nu există autoritate de lucru judecat pentru că avem o altă cauza așa cum ați arătat și dumneavoastră.
Va multumesc