Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Cerere de despagubire - RCA
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Cerere de despagubire - RCA

Buna ziua! Masina mea a fost lovita destul de rau, parcata fiind, iar vinovatul mi-a dat polita RCA la BCR Asigurari. Masina a fost reparata iar pt a o ridica cei de la service mi-au dat sa semnez o cerere de despagubire. Cererea contine si 3 conditii care mie imi suna cam suspect si nu stiu daca e bine sa o semnez sau nu. Am cererea scanata si as avea nevoie de opinia unui avocat. Cine ma poate ajuta ? ma puteti contacta si la crangus_claudiu@yahoo.com
Va multumesc. Am inteles despre ce e vorba. Nu este cazul meu deoarece masina mea era parcata.
Sper ca masina a fost "parcata regulamentar"