Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Important!!!
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Important!!!

Care este diferenta intre verificarea de scripte, expertiza grafologica si inscriere in fals?
Verificarea de scripte - se verifica anumite documente, precizate in documentul care cere verificarea.
Expertiza grafologica - se efectueaza o expertiza grafologica (scris, semnaturi, date, etc.) pentru autentificare, legat de un document cert.
Inscriere in fals - se constata daca inscrisul este fals sau real (cu referire la emitent, data, semnaturi, etc.).
Cu tot respectul... nu mi-ati spus nimic. Incalcati la nesfarsit regula circularitatii!!!
Nu cunosc regula pe care o invocati.
Raspunsul meu este strict legal de cuvantul precizat de dvs.