Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Procura
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Procura

Buna ziua
Nu stiu daca am nimerit unde trebuie.
As dorii sa stiu daca pt minora am hotarare încredințare definitiva si irevocabilă,daca mai am nevoie de declarație la notariat pt acord ieșire din țară pt ai elibera pașaport
Cu mulțumiri.
Daca s-a stabilit exercitarea autoritatii parintesti in exclusivitate de dvs, nu aveti nevoie, mergeti cu hotararea la un avocat sa va spuna exact!