Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Despagubiri CEDO
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Despagubiri CEDO

Despagubirile CEDO acordate unui minor cine le gestioneaza?
Sunt date parintelui care a castigat sau dgaspc-ului pana la 18 ani a copilului?
de ce ar fi date DGASPC-ului cand parintii sunt reprezentantii legali ai minorului?