Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Primăria refuza sa îmi înregistreze dosarul
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Primăria refuza sa îmi înregistreze dosarul

Buna ziua,am vrut sa depun dosarul in baza legii 15/2003 și primăria a refuzat sa îmi inregistreze dosarul pe motiv ca legea e suspendată pana la anul.Astept sfaturi
Buna ziua,
Depuneti actele prin posta prin scrisoare recomandata cu confirmare de primire.
Daca nu va inregistreaza nici asa atunci va trebui sa va adresati instantei.
Va mulțumesc penru sfat și o sa va mai cer sfatul și data viitoare