Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Vreau sa produc pat masaj (mobilier medical)
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Vreau sa produc pat masaj (mobilier medical)

Buna ziua am o intrebare vreau sa produc pat masaj (mobilier medical) si nu stiu ce act am nevoie pentru a putea sa vind acest produs in tara sau in UE? Care sunt conditiile si legiile pentru marcajul CE si pentru declaratie de conformitate?
Multumesc.
george-neagu, moderator
Buna ziua,
Poate va ajuta informatiile de aici
[ link extern ]