Forum Discuţii juridice Cafeneaua avocaţilor Este legal
Discuție deschisă în Cafeneaua avocaţilor

Este legal

Buna ziua. Am cumparat un imobil si a trebuit sa fac tranzactia prin banca si sa specific in ordinul plata nr. Contractului de vanzare cumparare . Dupa cateva zile cei de la banca au spus ca trebuie sa aduc si o copie dupa contractul de vanzare cumparare , este normal?
Buna ziua,
DA!, ma mir ca nu v-au cerut acea copie la momentul tranzactiei prin banca.
Multumesc foarte mult .

Av. Gabriel Klein Kiritescu a scris:

Buna ziua,
DA!, ma mir ca nu v-au cerut acea copie la momentul tranzactiei prin banca.