Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu de odihna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu de odihna

buna seara!

pot beneficia de concediu de odihna daca sunt angajata din mai si in luna august vreau sa iau concediu?
Puteti beneficia de CO dar proportional cu perioada lucrata.