Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... AA Telemunca Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

AA Telemunca Revisal

Va rog sa ma ajutati cu urmatoarea situatie - daca dorim sa incheiem un act aditional pentru telemunca, este necesar sa il transmitem in Revisal? Practic in program nu exista niciun spatiu destinat acestei modificari.

Multumesc frumos pentru ajutor!
Este necesar sa il transmiteti in Revisal..... in versiunea 6.0.7 la tipul contractului este mentionat contract individual de munca cu claza de telemunca