Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Plata factura orange!!
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Plata factura orange!!

Buna ziua.Daca nu am platit factura la orange pot fi executa silit de catre getbeck recovery.tin sa precizez ca in protalul tribunalului tg jiu a fost inregistrat procesul pe care l-am avut cu ei.Va pun raspusul mai jos Complet: C 27
Tip solutie: Admite cererea
Solutia pe scurt: Admite cererea de îndreptare a erorii materiale invocată din oficiu de instanţă. Dispune îndreptarea erorii materiale strecurate în minuta şi dispozitivul Sentinţei civile nr. 7530/23.10.2017 pronunţată de Judecătoria Târgu-Jiu în dosarul nr. 9161/318/2017, în sensul că se va menţionata în mod corect că, Obligă pârâtul la plata sumei de 50 lei – reprezentând taxă judiciară de timbru achitată cu Ordinul de plata nr. 1650/25.05.2017, cu titlu de cheltuieli de judecată, în loc de, Obligă pârâtul la plata sumei de 200 lei – reprezentând taxă judiciară de timbru achitată cu Ordinul de plata nr. 1650/25.05.2017, cu titlu de cheltuieli de judecată., cum în mod eronat s-a reţinut. Cu drept de apel la Tribunalul Gorj în 30 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Târgu-Jiu. Pronunţată în şedinţa publică, azi, 29.11.2017.
Document: Încheiere - îndreptare eroare materială 29.11.2017
procesul dvs cu factura, nu are legatura cu eroarea materiala privind cheltuiala de judecata, probabil ca au obtinut un titlu executoriu, cautati pe portal solutia.
Urmeaza sa fiti executat silit.