Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Raspuns intampinare
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Raspuns intampinare

Buna ziua,

Am nevoie de formularea unui raspuns la o intampinare primita de la Judecatoria S1, in legatura cu o plangere impotriva retinerii permisului de conducere, pe care am depus-o anterior (neacordare de prioritate la pietoni. Nu se aflau in traversare). Pentru detalii, va rog sa ma contactati.
Nu cred ca o sa va contacteze cineva...
Întâmpinarea trebuie facuta conform spetei...
Mai bine ti contacta dvs.un avocat.