Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Recalculare pensii
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Recalculare pensii

Care este termenul pentru recalcularea pensiilor privind stagiul militar si studiile superioare?
Depuneti documentele la CJP, cu nr. de inregistrare/ data si decizia de recalcularea a punctajului pensiei dvs. intra in plata incepand cu luna urmatoare.
Înțeleg sa depun copii după livretul militar și diploma de studii, însoțite de o cerere. Va mai rog încă o data sa-mi confirmați. Va multumesc anticipat.
Trebuie sa depuneti si o adeverinta din care sa rezulte ca ati urmat cursurile facultatii la zi in perioada ...
Inca o data va multumesc frumos.