Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Succesiune

Poate sa ma ajute cineva , dacă eu am o succesiune de dezbătut in Turcia .. avocați din Turcia trebuie sa ii plătesc. , .Cum este mai bine , sa fac sa fac transferul din contul meu in contul lor sau sa ma duc personal sa ii și cunosc și după sa le plătesc onorariile ??!
Cum adică? Aveți avocați și nici măcar nu știți cine sunt aceștia?
romascanu, moderator
Nu ii cunoască personal o cunoștiință din România ( cetățean turc) ma pus in contact telefonic după care am acceptat sa le trimit procura pentru a ma reprezenta la succesiunea din Turcia . Acum vine problema banilor ( onorariul ) Avocatul mi-a trimis un mail cu nr de cont . Eu nu știu ce sa fac mai bine sa ma duc personal in Turcia sa ii cunosc și sa închid un contract de asistenta juridică sau sa fac transferul de bani in contul care mi-a fost trimis ?!va mulțumesc

Nicoleta Cristina Romașcanu a scris:

Cum adică? Aveți avocați și nici măcar nu știți cine sunt aceștia?

MERGETI SI VEDETI DACA SUNT AVOCATI!!!
Am înțeles .Va mulțumesc