Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Judecatorie competenta
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Judecatorie competenta

BUNA ZIUA
V arog sa mi spune ti care judecatorie este competenta pentru a depune o cerere de valoare redusa ,daca adresa este:sat Marginenii de jos,comuna Filipestii de targ,jud.Prahova.
MULTUMESC
monalisaalina, utilizator
Buna ziua,
Judecatoria Campina.
Comuna dumneavoastra este arondata acestei judecatorii.
Judecătoria Câmpina, cu sediul în Câmpina, str 1 Decembrie 1918, nr. 14, jud. Prahova, dacă sediul debitorului este în satul menționat de dvs!
Multumesc mult!