Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Sesizări Asociatia de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Sesizări Asociatia de proprietari

Este legal ca raspunsurile primite de la Comitetul Executiv sa fie postate pe Facebook, in grupul blocului ? Cenzorul mi-a raspuns si pe email, dar a specificat “ voi posta acest raspuns si pe Facebook”.
Sesizările au fost facute in scris sau pe email. Multumesc.
Claudia G., utilizator
Publica toate răspunsurile la cererile tuturor sau numai răspunsurile date dvs.?
Ale mele.

Eu sunt singura care face sesizări :)

Ei raspund ceva de genul:

“Ca raspuns la sesizările legate de cheltuieli.......... “, ptr cazul in cate s ar gandi cineva sa mai faca o sesizare asemănătoare cu a mea, sa stie ce raspuns primeste.

CLAUDIU LASCOSCHI a scris:

Publica toate răspunsurile la cererile tuturor sau numai răspunsurile date dvs.?

Claudia G., utilizator
Atat timp cat dv ati sesizat prin email este normal sa vi se raspunda tot prin email
Daca cenzorul intelege sa posteze raspunsul adresat dv si pe alte retele sociale isi asuma responsabilitatea
Ce inseamna “responsabilitatea” ?

Asa doresc sa aflu, poate fi tras la raspundere in vreun fel ?

ynocentta a scris:

Atat timp cat dv ati sesizat prin email este normal sa vi se raspunda tot prin email
Daca cenzorul intelege sa posteze raspunsul adresat dv si pe alte retele sociale isi asuma responsabilitatea

Ce inseamna “responsabilitatea” ?

Asa doresc sa aflu, poate fi tras la raspundere in vreun fel ?

ynocentta a scris:

Atat timp cat dv ati sesizat prin email este normal sa vi se raspunda tot prin email
Daca cenzorul intelege sa posteze raspunsul adresat dv si pe alte retele sociale isi asuma responsabilitatea