Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... pensie alimentara
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

pensie alimentara

Buna ziua ,aș avea o intrebare catre dumneavoastra ,sunt nedumerita va rog sa ma lamuriti dumneavoastra . Pot achiata pensia alimentara trimitand de 2 ori pe luna bani este vorba de o suma mare pe care nu imi permit sa o achit toata o data ,multumesc astept raspunsul dumneavoastra .
Da, puteti plati cum puteti.