Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde găsesc Arhivele de la TC-ind craiova
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde găsesc Arhivele de la TC-ind craiova

Arhivele de la TC-ind craiova pt a recupera o adeverinta de vechime
Manuela Rășină, administrator
ARHIVELE T.C.IND CRAIOVA - GRUP SANTIERE CRAIOVA , LE GASITI LA S.C. ARHIV SERV ASIST S.R.L. Bucovat , nr. 42 B , jud. DOLJ , tel. 0744547180 , e-mail arhivservasist@yahoo.com