Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizația CCC
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizația CCC

Dacă salariile s-au mărit și pensiile, indemnizațiile CCC,nu se vor mări?
Indemnizațiile CCC nu se vor mări ... In prezent, nu exista niciun proiect de act normativ, in acest sens.