Forum AvocatNet Italia Probleme juridice de familie Contract de intretinere
Discuție deschisă în Probleme juridice de familie

Contract de intretinere

La dorinta socrilor mi s-au transmis casa cu teren prin act de intretinere .Dupa 15 ani sora sotului vrea rezilierea ..neavand alt motiv decat Ca nu ne am facut datoria ...nu este adevarat c'è s ar purea intampla daca noi nu avem dovezi ...cum putem dovedi Ca Este un abuz asupra mamei 83 ani unica Ramasa in viata ,tatal a decedat 13 ani ...noi ingrijindu ne de tot Va multumesc !
Mentionez Ca reusit sa o covinga pe battana sa mearga in tribunal