Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Stagiul de debutant
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Stagiul de debutant

Cât este perioada în care un salariat încadrat într-o instituție publică poate funcționa ca debutant ? După îndeplinirea termenului salariatul trebuie să susțină un examen sau este suficientă o decizie de promovare a ordonatorului de credite ? Vă mulțumesc .
Vorbim despre personal contractual sau functionar public ?
Personal contractual
Vedeti aceste discutii
www.avocatnet.ro/forum/discu...