Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu creștere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu creștere copil

Bună ziua, se da următoarea situatie: mama lucrează la o firma de transporturi unde are trecut pe cartea de munca minimul pe economie, dar are și diurna destul de substanțială care nu e trecuta în contract. Aceasta se calculează la prenatal/postnatal/ccc?! Mulțumesc anticipat!
Despre diurna si indemnizatia CCC ,cititi aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...