Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna, lucrez ca sofer profesionist cu contract de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna, lucrez ca sofer profesionist cu contract de Romania, punct ...

Buna,lucrez ca sofer profesionist cu contract de Romania, punct de lucru Danemarca , as dori sa intru in concediu paternal 2 ani dar vreau sa stiu daca se ia in considerare diurna ?daca da, cat? Pe tara sunt incadrat pe salariu minim iar diurna este de 80.61 eur pe zi(lucrata sau nelucrata)
Despre diurna si indemnizatia CCC, cititi aici
www.avocatnet.ro/forum/discu...