Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Tăiat lemne (zarzari crescuți pilcuri razor)
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Tăiat lemne (zarzari crescuți pilcuri razor)

Bună ziua.am in folosință un loc de casa părăsită după care cosesc iarba de 4-5 ani cu acordul unui nepot de al decedatului (bunici ).anul acesta am vorbit cu nepotul și pentru a tăia arbuști (zarzari)chiar pilcuri crscute anapota după loc fiind la un metru de razor cu vecinul decedatului.Acum un alt vecin a început să îmi facă poze chiar mi-a spus cînd l am vazut. Eu le tai si car acasa cu calul meu .Mentionez ca am aprobarea nepotului sa fac curățenie ca el nu poate E in vîrstă. @Acum eu as putea păți ceva ?dacă fotograful face ceva gen sesizare?(nu este ruda cu ei decit vecini).M am interesat și la un prieten (din MAI și nu ar fi problema dupa el)
La fel si dupa parerea mea...
Dumnealui stie de acest acord dintre dvs. si acel nepot?