Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... impozitul pe teren arabil si casa cumparate cu drept ...
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

impozitul pe teren arabil si casa cumparate cu drept de uzufruct viager

Cine trebuie sa plateasca impozitul pe teren arabil si casa cumparate cu drept de uzufruct viager pentru vanzator?
impozitul il achita nudul proprietar!