Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Arhivare Documente
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Arhivare Documente

Imi poate spune cineva care este termenul de păstrare in arhiva a unor documente școlare,procese verbale?
Termenul se stabileste prin decizie interna a directiei scolii.
Cataloagele si foile matricole se pastreaza minim 50 de ani. Practic, nu se distrug.