Forum Discuţii juridice Executare silită Prices verbal de amenda
Discuție deschisă în Executare silită

Prices verbal de amenda

Nu am primiti nici un process verbal de amenda nici personal nici la adresa de domiciliu si acum dupa 3 ani sint executat silit de ANAF fara vreo instintare prealabila,este legal?
CE pot face in acest Caz?
alexmen, utilizator
Buna ziua,
Solicitati o copie de pe PV de amendare si solicitati sa fie trecuta data comunicarii.
Dupa aceia contestati acel PV in instanta.