Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... stie cineva de ce acte am nevoie pt a ma casatori in ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

stie cineva de ce acte am nevoie pt a ma casatori in lituania cu o lituaneanca?procedura?

am pasaportul si certificatul de nastere.ce mi ar mai trebui si care e procedura?
Sfatul meu este sa apelati cu incredere la Ambasada Romaniei din Ucraina fiindca legea aplicabila este legea ucraineana!
[ link extern ] /
Succes si casa de piatra!
B-)