Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Munca

Sunt angajat la o firma și de o saptamîna ne-a anunțat că va scoate transportul deși în contract este scris că ne asigura transport.Ce mă sfătuiți să fac
Puteti promova o actiune in instanta, daca angajatorul decide modificarea unilaterala a c.i.m. care este posibila numai in anumite situatii.