Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Umilință Loc de muncă
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Umilință Loc de muncă

De când am început activitatea în cadrul unei instituții bancare , din echipa din care fac parte , coordonatoarea echipei împreună cu șefa de echipa mă șicanează și umilește. Cel mai grav este că la fiecare greșeală rad in fața colegilor și sunt obligata sa execut pedepse de grădiniță penibile , ceea ce nu este scris în fișa postului . Ce măsuri pot lua . Menționez că am discutat amiabil însă nu am ajuns la o înțelegere . Multumesc.
Hartuirea la locul de munca. Cum se pot apara salariatii de abuzurile de la serviciu?
www.avocatnet.ro/articol_369...

www.avocatnet.ro/t3180/hartu...