Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... partaj voluntar
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

partaj voluntar

Buna ziua!
Am intrat in posesia certificatului de mostenitor impreuna cu cumnatul meu! Pentru a face partajul voluntar la notar este necesar sa facem mai intai cadastrul pentru casa si teren?
~ Conținut șters la cerere ~