Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Test antidrog
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Test antidrog

Buna seara.In ce cadru legal se poate cere a i se face un test antidrog unei persoane.Ma intereseaza inclusiv cel pt depistarea alcoolemiei din sange.
Nu ma poate ajuta nimeni?

mimi7736 a scris:

Buna seara.In ce cadru legal se poate cere a i se face un test antidrog unei persoane.Ma intereseaza inclusiv cel pt depistarea alcoolemiei din sange.