avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 123 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Test antidrog
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Test antidrog

Buna seara.In ce cadru legal se poate cere a i se face un test antidrog unei persoane.Ma intereseaza inclusiv cel pt depistarea alcoolemiei din sange.
Cel mai recent răspuns: mimi7736 , utilizator 15:03, 9 Noiembrie 2019
Nu ma poate ajuta nimeni?

mimi7736 a scris:

Buna seara.In ce cadru legal se poate cere a i se face un test antidrog unei persoane.Ma intereseaza inclusiv cel pt depistarea alcoolemiei din sange.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Utilizarea etilotestului intr-o firma privata Adina1982 Adina1982 Buna ziua! Nu demult m-am confruntat cu o situatie careia nu i-am gasit nici pana azi rezolvare de aceea am decis sa cer si sfaturile voastre. Intrebarea ... (vezi toată discuția)
Politistul are dreptul de a cere recalcularea alcoolemiei dupa ce declaratie vrea? dan82 dan82 Buna ziua, va rog sa ma ajutati cu un raspuns in legatura cu recalcularea alcoolemei. Aceasta recalculare poate fi facuta doar la cererea politistului care ... (vezi toată discuția)
Alcoolemie peste limita legala kacio kacio Revin dupa noua luni cu o noua intrebare.Am fost depistat in trafic cu o alcoolemie peste limita legala cu aproape mai mult decat dublul limitei legale .Ceva ... (vezi toată discuția)