Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Magazin online
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Magazin online

Buna ziua. Doresc sa îmi deschid un magazin online de haine, mai exact pe Facebook și Instagram.
As vrea sa înființez și o firma pentru ca totul sa fie legal.
Ce tip de firma trebuie sa deschid? Nu as vrea sa platesc taxe mari sau mai știu eu ce.
emma.dn97@yahoo.com, utilizator
Vă mulțumesc foarte mult !