Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Luarea in spatiu
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Luarea in spatiu

Stau in concubinaj cu cineva si doresc sa imi fac buletin pe adresa lui s e poate fara a fi casatoriti?mai precis mama sa e proprietara si ar vrea sa ma i a in spatiu si sa imi faca buletin pe aceeasi adresa cu el,e posibil?
Buna seara,
DA poate.
Merge cu dumneavoastra la SPCLEP, unde va faceti C.I.-ul si semneaza o declaratie.
Sa aiba actele de proprietate ale casei atat in original cat si copie si C.I.-ul ei