Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... STAGIU DE COTIZATIE
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

STAGIU DE COTIZATIE

BUNĂ SEARA VA ROG SPUNEȚI DACĂ LA LIMITA DE VÂRSTĂ SE IA ÎN CONSIDERARE CONCEDIUL MEDICAL PENTRU STAGIUL DE COTIZAȚIE.? DE CÂND SUNT CONSIDERAT PENSIONAR LA LIMITA? LA DATA DEPUNERI DOSARULUI? S-AU LA PRIMIREA DECIZIEI DE PENSIONARE? VA MULȚUMESC!!!
1-Da, concediul medical se ia in calcul.
2-La primirea deciziei de la Casa de pensii.
VA MULȚUMESC.