Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... angajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

angajare

contabil in invatamant pensionata la limita de varsta. lucreaza in continuare tot in invatamant ca detasata. Mai are dreptul de a lucra in continuare conform celor declarate de catre noul ministru al muncii Alexandru Violeta ?
ana cornelia, utilizator
Da ,mai are dreptul pana la aparitia unei legislatii in acest sens .... dupa vom vedea.
Cornel Vasile, Consilier juridic