Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva Maternitatii Caritas
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva Maternitatii Caritas

Am nevoie de copia fisei de externare a copilului nascut in sept.2004 la Spitalul - maternitatea Caritas din Bucuresti, sect.3. Unde si cui /carei institutii adresez cererea?
Cererea se adreseaza spitalului/ maternitatii in scris, cu nr. de inregistrare/ data. Cererea se poate trimite prin posta cu confirmare de primire.
În 2011, spitalul s-a închis.

Incercati la Primaria Municipiului București... intrucat in 2010 s-a transferat de la ministerul sănătății în subordinea Consiliului General al Municipiului București.
Cornel Vasile, Consilier juridic
Va multumesc frumos. Asa voi face.
Buna ziua!
Doamna Savoiu ati rezolvat ceva? Si eu as fi interesat de obtinerea unui act asemanator dar din 1973,
Buna ziua,
Da, am cerut pe emai si am ridicat copia actelor de la sediul Administratiei Spitalelor si Serviciilor Bucuresti (ASSMB), aglat in Piata Unirii, vizavi de Horoscop. Obtineti informatii actualizate despre cum sa procedati sunand la tel.0213101059

Dacos a scris:

Buna ziua!
Doamna Savoiu ati rezolvat ceva? Si eu as fi interesat de obtinerea unui act asemanator dar din 1973,