avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1989 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Arhiva Maternitatii Caritas
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Arhiva Maternitatii Caritas

Am nevoie de copia fisei de externare a copilului nascut in sept.2004 la Spitalul - maternitatea Caritas din Bucuresti, sect.3. Unde si cui /carei institutii adresez cererea?
Cel mai recent răspuns: Savoiu Camelia , utilizator 12:09, 14 Iunie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Cererea se adreseaza spitalului/ maternitatii in scris, cu nr. de inregistrare/ data. Cererea se poate trimite prin posta cu confirmare de primire.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
În 2011, spitalul s-a închis.

Incercati la Primaria Municipiului București... intrucat in 2010 s-a transferat de la ministerul sănătății în subordinea Consiliului General al Municipiului București.
Ultima modificare: Miercuri, 11 Decembrie 2019
Cornel Vasile, Consilier juridic
Va multumesc frumos. Asa voi face.
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Buna ziua!
Doamna Savoiu ati rezolvat ceva? Si eu as fi interesat de obtinerea unui act asemanator dar din 1973,
Buna ziua,
Da, am cerut pe emai si am ridicat copia actelor de la sediul Administratiei Spitalelor si Serviciilor Bucuresti (ASSMB), aglat in Piata Unirii, vizavi de Horoscop. Obtineti informatii actualizate despre cum sa procedati sunand la tel.0213101059

Dacos a scris:

Buna ziua!
Doamna Savoiu ati rezolvat ceva? Si eu as fi interesat de obtinerea unui act asemanator dar din 1973,

Alte discuții în legătură

Aviz psihologic Psicho Psicho Buna seara , am sustinut testarea psihologică anuală dar nu imi da nici un diagnostic si nu ma lasa sa ma uit pe fișa si imi spune ca nu pot face ... (vezi toată discuția)
Controlul anual de medicina muncii elevic elevic Buna ziua, Asa cum prevede legea in cadrul institutiei bugetare in care lucrez se efectuiaza controlul medical anual de medicina muncii. Intrebarea mea ... (vezi toată discuția)
Contestatie diagnostic medic grunwald grunwald Buna seara, Cum si in ce situatii se poate contesta decizia, verdictul, diagnosticul dat de catre un medic psiholog, acesta fiind nefavorabil. Persoanei ... (vezi toată discuția)