Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

somaj

sunt in preaviz cu art65 al 1 ce adeverinte treb sa-mi dea patronul pt ajutorul de somaj.
Mergeti la Somaj si luati adeverinta tip (Anexa 14).
Puteti vizualiza modelul de Anexa 14 accesand unul din linkurile de mai jos:

[ link extern ]

[ link extern ] /
( In partea dreapta jos dati click pe Anexa 26 ) .