avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 600 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cercetare penala
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cercetare penala

Buna ziua!
Sunt citat intr-un dosar penal, pe economic,disjuns,in 4 judete la departare foarte mare,peste 600 km fiecare
Posibilitatile mele financiare sunt limitate,1500 ron pe luna
Ce solutii am in situatia data?
Ce presupune daca te ia cu mandat de aducere si cam la a cata citatie risc asta?
Multumesc!
Cel mai recent răspuns: drasim , utilizator 17:27, 17 Decembrie 2019
Stiti,sunteti fantastic!
De unde aveti atata timp sa va ocupati de cazuri si sa mai si raspundeti oamenilor obisnuiti...nu stiu
Comisia rogatorie poate acoperi si faza de dat declaratii ca suspect sau este posibil si ca inculpat?
Toata stima!
Va multumesc din suflet!

Ultima modificare: Marți, 17 Decembrie 2019
drasim, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Audiere martor/inculpat laur2013 laur2013 In ce conditii un martor poate fi audiat la domiciliul acestuia daca sectia de politie este din alt judet? In ce conditiipoate fi audiat un inculpat daca ... (vezi toată discuția)
Dosar penal Finaru Finaru Anut trecut am lucrat la un magazin alimentar din alt judet, contractul de munca s-a incheiat dupa o luna cu lipsa in gestiune de 3600 lei impartindu-se la 2 ... (vezi toată discuția)
Comisie rogatorie pentru martor marinica71 marinica71 am primit o citatie de la politia buzau sa ma prezint in calitate de martor privind savarsirea infractiunii de furt.eu locuiesc la iasi si nu am timpul necesar ... (vezi toată discuția)