Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Cercetare penala
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Cercetare penala

Buna ziua!
Sunt citat intr-un dosar penal, pe economic,disjuns,in 4 judete la departare foarte mare,peste 600 km fiecare
Posibilitatile mele financiare sunt limitate,1500 ron pe luna
Ce solutii am in situatia data?
Ce presupune daca te ia cu mandat de aducere si cam la a cata citatie risc asta?
Multumesc!
Stiti,sunteti fantastic!
De unde aveti atata timp sa va ocupati de cazuri si sa mai si raspundeti oamenilor obisnuiti...nu stiu
Comisia rogatorie poate acoperi si faza de dat declaratii ca suspect sau este posibil si ca inculpat?
Toata stima!
Va multumesc din suflet!

drasim, utilizator