Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Înființare ONG
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Înființare ONG

As dori sa înființez o A. S Non-profit.. As putea sa o înființez personal? Ce pași ar trebui urmați? Dacă nu, unde as putea apela pentru a o finaliza mai repede? Mulțumesc. Sărbători fericite!
~ Conținut șters la cerere ~
nu stiu ce intelegeti prin "infiinta personal" aveti aici un ghid... de mentionat ca fata de momentul cand l-am scris sunt doua mici noutati - acum trebuie la infiintare si declaratie notariala ref "beneficiarul real" si copii certificate ale actelor de identitate ale fondatorilor
[ link extern ]