Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Autocertificare
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Autocertificare

Exista in Romania posibilitatea unei "autocertificari",ar fi o declaratie pe proprie raspundere care sa inlocuiasca temporar o declaratie notariala? Sant in strainatate si e nevoie la depunerea unui dosar de o declaratie notariala ca accept modificarea suprafetei masurate de un expert topo in vederea actualizarii unui cf.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc frumos,asta am incercat deja dar programarea la Consulat e peste doua luni,ma gandeam ca declaratia pe proprie raspundere functioneaza si in Romania!
~ Conținut șters la cerere ~
Italia,imi dati vreo idee?multumesc
~ Conținut șters la cerere ~